Dne 6.9.2015 proběhla na Ranči Bučiska akce s názvem REBELS CUP II. REBELS CUP II navázal na úspěšný první klubový závod konaný našim agility klubem v Rožnově pod Radhoštěm a zúčastnilo se ho přes osm desítek závodících pejsků.
Sjeli se k nám účastníci z blízkého okolí, ostravska a dokonce až ze středních a severních Čech.

Už v 8:00 odstartoval závod, kde se utkali zejména mladí pejsci, kteří poměřili své síly v tunýlcích. V 10:00 pak vypukl boj ostatních účastníků se staršími pejsky, kteří se utkali se soupeři v kategoriích Začátečník, Pokročílí a Rebel. Každá tato kategorie byla odstupňována jak počtem překonávaných překážek tak i jejich rozmanitostí a náročností.
Každý ze závodníků absolvoval dva běhy, kdy jeden byl zaměřen na techniku a jeden na rychlost. Každý účastník, který  zaběhl svůj běh bez chyby obdržel kokardu v klubových barvách “JE TO REBEL”.
Hlavním sponzorem se stal Zverimex u Zajíčka a velké díky patří také Ranči Bučiska, který poskytl zázemí a občerstvení účastníkům.

Díky sponzorům jsme mohli závodníkům přichystat krásné uvítací balíčky, kteřé potěšily nejen páníčky, ale i jejich psí kamarády.

Vítězové jednotlivých kategorií obdrželi pohár nebo medaili a věcný dar. Kdo nevyhrál na parkůru vyhrál v tombole 🙂
V klubové soutěži pak zvítězil Beskyd Agility team z Frýdlantu.

Sponzoři akce:

ONTARIO-1zverimex-u-zajickarinti Clipboard03 1476695_592119410853725_1541865374_n (2)Schránka 02shop-toxaro-3Pelechy_pro_psy_-_Crazyshop_3Bone-apetit-1free-sportbanner_HM-peskocka
logo_KNIHCENTRUM_ctverec_bilypodklad vmp-logothao-logo-bileneztratimse-logohurtta-logo8_IN_1_LOGO-webd4mbozita-websvet-psu-logo ellufashion-logopetty-collar florianstyrol2023223_logo_Bauerdanys_logowampum-1dog-world-graphics5ypeJ3N1pPly9ZujN7rcye8A_EWoF-ns9w3mZC72lbWsxz1_DYQ2mmQbLp1wpzopTTNGtbshilarem-logoblack-berry

Akce se zúčastnilo také mnoho návštěvníků z Rožnova pod Radhoštěm a blízkého okolí, kteří byli obdarování časopisem PSÍ KUSY.

Na Facebooku v události REBELS CUPu II můžete nalézt další fotogalerie závodníků a také jejich komentáře.

Uvádíme několik z nich:

Tereza P.
Děkujeme za krásné závody. Super organizace, pěkné uvítací balíčky a ceny, hezké parkury 🙂 Bylo parádně!

Soňa V.
Děkuji za super závody. Tak jako na jaře se vám zase povedli. Také děkuji stánku s pamlsky a hračkami za báječný nápad amatérské dráhy. Určitě si to všichni užili

Kateřina R.
Děkujeme za super závody. Moc se nam u vás líbilo. Vedeni super sehrane a s úsměvem na tváři. Spokojenost veliká.

Fotogalerie: AGIREBELS – REBELS CUP 9/2015