Dne 19.6.2016 proběhl již III. ročník oblíbených závodů Rebels cup. Na rozdíl od předešlých ročníků se závody konaly tentokrát na fotbalovém hřišti TJ Jiskra KRHOVÁ a zúčastnilo se jej se ho přes osm desítek závodících pejsků, ze všech koutů republiky. Díky sponzorům jsme mohli závodníkům přichystat krásné uvítací balíčky, kteřé potěšily nejen páníčky, ale i jejich psí kamarády.

Závodníci byli rozděleni do 3 kategorií: začátečníci, pokročilí a rebelové. Všichni závodníci soutěžili ve dvou bězích + v jednom speciálním tzv. “Rebelské duo”.  V tomto běhu si mohli sami psovodi vyzkoušet, jaké to je překonávat agility překážky. Na začátku se museli ladně provlnit slalomem, poté přeskákat pár překážek vč. dálky a nakonec museli prohodit kruhem 3 plyšáky do koše.  Poté se k psovodům za běhu připojil jejich pejsek, který ještě musel proběhnout několika tunely a pak už společně pokračovali do cíle. Tento běh byl zajímavým zpestřením, u kterého se pobavili nejen závodníci ale také diváci. Vše samozřejmě vtipně komentoval náš komentátor.

Závodníci všech 3 běhů byli bohatě odměněni kránými cenami od našich sponzorů, medailemi, poháry a kokardami. A pro ty, kteří nebyli tak úspěšní jsme připravili bohatou tombolu opět s cenami od našich sponzorů. Nikdo tak neodcházel s prázdnou.

 

Sponzoři akce:

zverimex-u-zajicka  styrolflorian Schránka 02 Bone-apetit-1 5ypeJ3N1pPly9ZujN7rcye8A_EWoF-ns9w3mZC72lbWsxz1_DYQ2mmQbLp1wpzopTTNGtbs d4m neztratimse-logo petty-collar black-berryPelechy_pro_psy_-_Crazyshop_3
PLOT_new logo_MODRE scucka goddog patto nasezlaterucickylogo-anf logo-canina-anf ellufashion-logo

 

Video z akce

 Na Facebooku v události REBELS CUPu III můžete nalézt další fotogalerie závodníků a také jejich komentáře.

Uvádíme několik z nich:

Nikola T.
Závody jsme si moc užili, vyblbli se a pobavili. Uvítací balíčky byly úžasné a i ceny pro vítěze originální.

Barbora K.
Děkujeme za krásnou neděli s krásnými parkury,fajn lidičkami a luxusním komentátorem.

 

Fotogalerie: Rebels cup III 19.6.2016