IMG_1013V sobotu 14.5.2016  jsme  předvedli ukázku Agility a jiných psích aktivit na fotbalovém hřišti v Krhové, kde se konaly místní slavnosti s názvem Obecní veselice. Mezi ostatními zajímavými doprovodnými aktivitami, kolotoči a stánky  jsme se určitě neztratili.

Diváky a hlavně děti zaujal  náš pestrobarevný parkur, který jsme postavili na hrací ploše před svahem s lavičkami pro diváky.

Mikrofonu se ujala Šárka a po krátkém přivítání   vysvětlila divákům co je to agility. Pak popsala  jednotlivé  překážky, které  zároveň holky předvedly.  Ukázka pokračovala jednoduchým parkurem s tunely a skočkami, který běželi Dana a Mia a Veronika a Fido. Taky se o to pokoušely Šárka s Cherry, ale vyšlo z toho spíš klaunské číslo.  Pokračovalo další zajímavé povídání o agility a přitom  Eliška s Květou  předvedly jak vypadá prohlídka parkuru. Následovala ukázka závodního parkuru v podání Elišky a Lexi, Květy a Charlieho, Šárky a Izzi a Elišky s Angee.  Všem  se parkury povedly a získali tak potlesk diváků.

Pak jsme opustili agility a věnovali se dalším aktivitám se psy. Krásně se podařil trik Květy a Charlieho, který pěti dobrovolníkům z řad diváků svlékal ponožky a rukavice.  Pokračovali David s Izzi, která předváděla svoje umění s fotbalovým míčem,  oblečená do fotbalového dresu.  Jako poslední bod ukázky jsme z našich překážek postavili dva soutěžní parkury pro děti, kde si zájemci mohli agility vyzkoušet na vlastní kůži za sladkou odměnu v podobě lízátka.

Závěrem jsme se s diváky rozloučili, poděkovali za pozornost, a nezapomněli je pozvat na náš červnový REBELSCUP.

Uskutečněním této akce jsme získali cennou zkušenost  s organizací veřejných vystoupení, což určitě v budoucnu využijeme.

Fotečky z veselice