Závod dle pravidel Klub Hoopers z.s.

Přijměte pozvání na jedinečný závod tohoto roku

Wallachian HoOPEN

Už vás někdy napadlo, jaké by to asi bylo, kdyby byl závod pro jednou bez těch střelených borderek? Přiznejme si, bez borderek by to byla nuda, ale co kdybychom pro změnu borderečky hodnotili zvlášť? Tentokrát necháme border kolie ať změří síly mezi sebou a ostatní plemena vyhodnotíme zvlášť. Borderky být ale smutné nemusí, nejde o žádnou diskriminaci. Celou akci totiž podpořil Klub Border kolií ČR a tak letos budeme mít poprvé v historii vítěze BCCCZ v hoopers! Třídenní akci odhvízdají jako správné Valašky Martina Kolevová a Terka Richterová. Zvaní jsou úplně všichni i to co jsou z daleka a nebo i ti co jsou ještě víc z daleka. A pokud se cítíte taky trošku jako rebel, tak jste vítání o to víc 😉

— Na první Valašský Šampionát vás srdečně zvou Rebelky !

Přihlašování přes hacr.info zde.

Událost na FB zde.

Informace ohledně ubytování zde.

Valašská Bystřice

Fotbalové hřiště ve Valašské Bystřici, s perfektním terénem, zázemím, ubytováním a stravou. Pro ty, kteří by se chtěli ocáchat v průběhu závodů bude připraven potok. Vedle mají dokonce hospodu s pizzou a tož ta chutná skoro jako ta Italská. Na Valašsku jsme milí, přátelští a je s náma sranda. A pro případy, že by někdo nerozuměl našemu nářečí, bude k dispozici také překladatel. Komu by se u nás zalíbilo, může taky vyrazit na Radhošť. Realizační a navigační tým zajistíme.

31.5.-2.6.2024

Závodit budeme celé tři dny. Komu se nebude chtít jezdit v pátek tak nemusí, ale sobota a neděla je povinná.
– pátek: zkouška H0, H1, H2, H3 a HCH
– sobota: 3x open běh + finálový běh
– neděle: 2x open běh + finálový běh

Vyhodnocení

Vyhlašovat budem všecko možné. Takže když se pokaždé vyloženě nediskneš, mohlo by na tebe i něco zbýt:
– jednotlivé běhy ale i jejich součty (BOC zvlášť a ostatní plemena zvlášť)
– vítěz finálových běhů v sobotu i v neděli (všechna plemena do kupy) – zadání titulku Master v obou dnech
– Vítěz Wallachian HoOPEN (ostatní plemena), Vítěz šampionátu BCCCZ (pouze pro BOC)

Co tě to bude stát

Bude to skoro zadarmo. Záleží hlavně na tom, jak moc se ti bude chtít běhat. Paní účtářka si žádá všecky platby předem. Kam to poslat, najdeš v propozicích.
Pouze pátek – 250 Kč +100 Kč pro nečleny klubu Hoopers, z.s.
Sobota a neděle – 700 Kč +100 Kč pro nečleny klubu Hoopers, z.s.
Pátek, sobota a neděle – 800 Kč +100 Kč pro nečleny klubu Hoopers, z.s.

Protest

Kdyby se stalo, že by se ti něco nelíbilo, můžeš protestovat. Pro takové případy je nutno donést 5l demižon slivovice a můžeme se o něčem začít bavit.

A kdo to celé bude hvízdat?

Během víkendu na vaše běhy bude dohlížet krutopřísně šarmantní Martina Kolevová a pekelně ostražitá Tereza Richterová. Jedna je od nás z Česka a ta druhá ze Slovenska. Holky jsou fajn, občas na parkuru podivně máchají rukama, ale jinak jsou v pohodě.


Rozhodčí

Sponzoři akce:

Hlavní sponzoři

AKINU Jsme česká firma dodávající chovatelské potřeby. Impulzem k založení firmy byla potřeba dovážet pro psího parťáka kvalitní krmení, které na trhu nebylo dostupné. Dnes už je nabídka všeho potřebného pro domácí mazlíčky široká, ale naše vize je pořád stejná. Tvoříme kvalitní produkty, které jsou dostupné a které vyhovují nejen našim vlastním parťákům, ale také mazlíčkům našich zákazníků. Za 31 let jsme ušli dlouhou cestu, dnes máme velký moderní areál, ze kterého obsluhujeme nejen trh v ČR, ale i v Evropě. Zároveň podporujeme řadu organizací, zvířecích útulků, akcí a ambasadorů.

Dále děkujeme: